LocalGov Core (2.15.1) - en to fi translation catalogue (67 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Type
fi: Tyyppi

en: Author
fi: Tekijä

en: Language
fi: Kieli

en: Action
fi: Toiminto

en: Size
fi: Koko

en: Reset
fi: Palauta

en: Use count
fi: Käyttömäärä

en: Image
fi: Kuva

en: Name
fi: Nimi

en: edit
fi: muokkaa

en: True
fi: Tosi

en: Default
fi: Oletus

en: Filename
fi: Tiedoston nimi

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Files
fi: Tiedostot

en: All
fi: Kaikki

en: Published
fi: Julkaistu

en: Filter
fi: Suodatus

en: Fields
fi: Kentät

en: Thumbnail
fi: Pienoiskuva

en: Square
fi: Neliö

en: Arguments
fi: Argumentit

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Replacement patterns
fi: Korvauskuviot

en: Entity
fi: Entiteetti

en: ‹ Previous
fi: ‹ Edellinen

en: Next ›
fi: Seuraava ›

en: Unpublished
fi: Julkaisematon

en: Used in
fi: Käytetään

en: Editor
fi: Editori

en: Featured
fi: Esitelty

en: Fid
fi: FId

en: Entity type
fi: Entiteetin tyyppi

en: Permanent
fi: Pysyvä

en: Temporary
fi: Tilapäinen

en: No files available.
fi: Tiedostoja ei ole saatavilla.

en: MIME type
fi: MIME tyyppi

en: Upload date
fi: Latauspäivämäärä

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »

en: Published status
fi: Julkaisutila

en: @argument title
fi: @argument otsikko

en: @argument input
fi: @argument syöte

en: No media available.
fi: Ei mediaa saatavilla.

en: Video URL
fi: Videon URL-osoite

en: Changed date
fi: Muutospäivämäärä

en: Use replacement tokens from the first row
fi: Käytä korvausarvoja ensimmäiseltä riviltä

en: Registering module
fi: Käytön kirjannut moduuli

en: File usage
fi: Tiedoston käyttö

en: Large 21:9 (1440x620)
fi: Suuri 21:9 (1440×620)

en: Large 21:9 2x (2880x1240)
fi: Suuri 21:9 2x (2880×1240)

en: Large 3:2 2x (1536x1024)
fi: Suuri 3:2 2× (1536×1024)

en: Large 3:2 (768x512)
fi: Suuri 3:2 (768×512)

en: Medium 21:9 (1024x440)
fi: Keskikokoinen 21:9 (1024×440)

en: Medium 3:2 2x (1200x800)
fi: Keskikokoinen 3:2 2× (1200×800)

en: Medium 3:2 (600x400)
fi: Keskikokoinen 3:2 (600×400)

en: Medium 8:7 (266x236)
fi: Keskikokoinen 8:7 (266×236)

en: Scale crop 7:3 large
fi: Skaalausrajaus 7:3 suuri

en: Small 21:9 (768x330)
fi: Pieni 21:9 (768×330)

en: Square Large
fi: Neliö suuri

en: Square Medium
fi: Neliö keskikokoinen

en: Square Small
fi: Neliö pieni

en: 3:2 Image
fi: 3:2 kuva
