LocalGov Core (2.15.1) - en to gl translation catalogue (48 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Operations
gl: Operacións

en: Type
gl: Tipo

en: Author
gl: Autor/a

en: Language
gl: Idioma

en: Action
gl: Acción

en: Size
gl: Tamaño

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Use count
gl: Conta de usos

en: Image
gl: Imaxe

en: Name
gl: Nome

en: edit
gl: editar

en: True
gl: Verdadeiro

en: Default
gl: Predeterminado

en: Filename
gl: Nome de ficheiro

en: Updated
gl: Actualizado

en: Files
gl: Ficheiros

en: Node
gl: Nodo

en: All
gl: Todo

en: Published
gl: Publicado

en: Filter
gl: Filtro

en: Fields
gl: Campos

en: Thumbnail
gl: Miniatura

en: Media
gl: Medios

en: Square
gl: Cadrado

en: Arguments
gl: Argumentos

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Replacement patterns
gl: Patróns de reemplazo

en: Page header
gl: Cabeceira da páxina

en: Entity
gl: Entidade

en: ‹ Previous
gl: ‹ Anterior

en: Next ›
gl: Seguinte ›

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: Used in
gl: Usado en

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Featured
gl: Destacado

en: Entity type
gl: Tipo de entidade

en: Permanent
gl: Permanente

en: Temporary
gl: Temporal

en: MIME type
gl: Tipo MIME

en: Upload date
gl: Data de subida

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Published status
gl: Estado de publicación

en: @argument title
gl: Título de @argument

en: @argument input
gl: Entrada de @argument
