LocalGov Core (2.15.1) - en to he translation catalogue (54 entries)

en: Status
he: סטטוס

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Type
he: סוג

en: Author
he: מחבר/ת

en: Language
he: שפה

en: Action
he: פעולה

en: Size
he: גודל

en: Reset
he: איתחול

en: Use count
he: שימוש בספירה

en: Image
he: תמונה

en: Name
he: שם

en: edit
he: עריכה

en: True
he: אמת

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Filename
he: שם קובץ

en: Updated
he: עודכן

en: Files
he: קבצים

en: Node
he: פריט תוכן

en: All
he: הכל

en: Published
he: מפורסם

en: Filter
he: סינון

en: Fields
he: שדות

en: Thumbnail
he: תמונת אצבע

en: Media
he: מדיה

en: Desc
he: יורד

en: Square
he: רבוע

en: Arguments
he: ארגומנטים

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Replacement patterns
he: דפוסי החלפה

en: Entity
he: יישות

en: Document
he: מסמך

en: ‹ Previous
he: ‹ הקודם

en: Next ›
he: הבא ›

en: Unpublished
he: לא מפורסם

en: Used in
he: משמש ב-

en: Editor
he: עורך

en: Used
he: בשימוש

en: Offset
he: היסט

en: Featured
he: מובלט

en: Entity type
he: סוג ישות

en: Permanent
he: קבוע

en: Temporary
he: זמני

en: No files available.
he: אין קבצים זמינים

en: MIME type
he: סוג MIME

en: Upload date
he: תאריך העלאה

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Published status
he: מצב פרסום

en: @argument title
he: @argument כותרת

en: @argument input
he: @argument קלט

en: Asc
he: סדר עולה

en: File usage
he: שימוש בקובץ
