LocalGov Core (2.15.1) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: Status
mg: Toetra

en: Operations
mg: Hatao

en: Type
mg: Karazana

en: Author
mg: Mpamorona

en: Language
mg: Teny

en: Node
mg: Fehy

en: Filter
mg: Sivana
