LocalGov Core (2.15.1) - en to pl translation catalogue (87 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Type
pl: Typ

en: Author
pl: Autor

en: Language
pl: Język

en: Action
pl: Akcja

en: Size
pl: Rozmiar

en: Reset
pl: Resetuj

en: Use count
pl: Ilość wystąpień

en: Image
pl: Obraz

en: Name
pl: Nazwa

en: edit
pl: edytuj

en: True
pl: Prawda

en: Default
pl: Domyślny

en: Filename
pl: Nazwa pliku

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Files
pl: Pliki

en: Node
pl: Węzeł

en: All
pl: Wszystko

en: Published
pl: Opublikowane

en: Filter
pl: Filtr

en: Fields
pl: Pola

en: Thumbnail
pl: Miniaturka

en: Desc
pl: Malejąco

en: Square
pl: Kwadrat

en: Arguments
pl: Argumenty

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Replacement patterns
pl: Wzorce podstawiania

en: Page header
pl: Nagłówek strony

en: Entity
pl: Encja

en: Document
pl: Dokument

en: ‹ Previous
pl: ‹ Poprzednia

en: Next ›
pl: Następna ›

en: Unpublished
pl: Nieopublikowany

en: Used in
pl: Użyte w

en: Editor
pl: Edytor

en: Used
pl: Wykorzystane

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Featured
pl: Przedstawiony

en: Entity type
pl: Typ encji

en: Permanent
pl: Stały

en: Temporary
pl: Tymczasowy

en: No files available.
pl: Brak dostępnych plików.

en: MIME type
pl: typ MIME

en: Upload date
pl: Data wysłania

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Published status
pl: Status publikacji

en: @argument title
pl: Tytuł argumentu @title

en: @argument input
pl: @argument wejściowy

en: No media available.
pl: Brak mediów

en: Video URL
pl: URL Wideo

en: Changed date
pl: Data modyfikacji

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Use replacement tokens from the first row
pl: Użyj wzorców podstawiania z pierwszego rzędu

en: 1 place | @count places
pl[0]: 1 miejsce
pl[1]: @count miejsca
pl[2]: @count miejsc

en: Registering module
pl: Rejestracja modułów

en: File usage
pl: Wykorzystanie plików

en: Should replacement tokens be used from the first row
pl: Czy wzorce podstawiania powinno stosować się od pierwszego wiersza

en: The following tokens are available. You may use Twig syntax in this field.
pl: Dostępne są następujące wzorce. W tym polu można używać składni Twig.

en: Find and manage files.
pl: Wyszukiwanie i zarządzanie plikami

en: Files overview
pl: Przegląd plików

en: File usage information for {{ arguments.fid }}
pl: Informacje o wykorzystaniu pliku dla {{ arguments.fid }}

en: Media name
pl: Nazwa mediów

en: Find and manage media.
pl: Znajdź i zarządaj mediami.

en: Use local images for reusable media.
pl: Wykorzystuje lokalne obrazy w mediach wielokrotnego użytku.

en: Large 21:9 (1440x620)
pl: Duży 21:9 (1440x620)

en: Large 21:9 2x (2880x1240)
pl: Duży 21:9 2x (2880x1240)

en: Large 3:2 2x (1536x1024)
pl: Duży 3:2 2x (1536x1024)

en: Large 3:2 (768x512)
pl: Duży 3:2 (768x512)

en: Medium 21:9 (1024x440)
pl: Średni 21:9 (1024x440)

en: Medium 3:2 2x (1200x800)
pl: Średni 3:2 2x (1200x800)

en: Medium 3:2 (600x400)
pl: Średni 3:2 (600x400)

en: Medium 8:7 (266x236)
pl: Średni 8:7 (266x236)

en: Scale crop 7:3 large
pl: Skala przycinania 7:3 duża

en: Small 21:9 (768x330)
pl: Mały 21:9 (768x330)

en: Square Large
pl: Kwadrat duży

en: Square Medium
pl: Kwadrat średni

en: Square Small
pl: Kwadrat mały

en: 3:2 Image
pl: 3:2 obraz

en: Hero or Banner
pl: Obaraz główny lub baner

en: Remote video
pl: Zdalne wideo

en: A remotely hosted video from YouTube or Vimeo.
pl: Zdalne wideo z YouTube lub Vimeo.

en: An uploaded file or document, such as a PDF.
pl: Wysłany plik lub dokument, taki jak PDF.

en: Medium 8:7
pl: Średni 8:7

en: Responsive 3x2
pl: Responsywny 3x2
