LocalGov Core (2.15.1) - en to sl translation catalogue (19 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Operations
sl: Operacije

en: Type
sl: Tip

en: Author
sl: Avtor

en: Language
sl: Jezik

en: Action
sl: Akcija

en: Size
sl: Velikost

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Image
sl: Slika

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi

en: Default
sl: Privzeto

en: Filename
sl: Ime datoteke

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Node
sl: Vozlišče

en: All
sl: Vsi

en: Published
sl: Objavljeno

en: Used in
sl: Uporabljen v

en: Featured
sl: Izpostavljeno
