LocalGov Core (2.15.1) - en to te translation catalogue (22 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Type
te: రకం

en: Author
te: రచయిత

en: Language
te: భాష

en: Action
te: చర్య

en: Size
te: కొలత

en: Image
te: బొమ్మ

en: Name
te: పేరు

en: edit
te: మార్చు

en: True
te: సత్యం

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Files
te: ఫైళ్లు

en: All
te: అన్నీ

en: Filter
te: వడపోయి

en: ‹ Previous
te: ‹ మునుపటి

en: Next ›
te: తదుపరి ›

en: Unpublished
te: ప్రచురింపబడనివి

en: - All -
te: - అన్ని -

en: « First
te: « మొదటి

en: Last »
te: చివర »

en: Changed date
te: మార్చిన తేదీ
