LocalGov Core (2.15.1) - en to th translation catalogue (15 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Type
th: ประเภท

en: Action
th: แอคชั่น

en: edit
th: แก้ไข

en: All
th: ทั้งหมด

en: Media
th: สื่อ

en: Arguments
th: ข้อโต้แย้ง

en: ‹ Previous
th: ‹ previous

en: Next ›
th: next ›

en: Editor
th: แก้ไข

en: Permanent
th: ถาวร

en: Temporary
th: ชั่วคราว

en: No files available.
th: ไม่พบไฟล์ใดๆ

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »
