LocalGov Core (2.14.7) - en to ur translation catalogue (21 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Operations
ur: معاملات

en: Type
ur: قِسم

en: Author
ur: مصنف

en: Language
ur: زبان

en: Action
ur: ایکشن

en: Size
ur: حجم

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Use count
ur: استعمال شدہ کی تعداد

en: Image
ur: تصویر

en: Name
ur: نام

en: edit
ur: ترمیم

en: True
ur: صحیح

en: Default
ur: طے شدہ

en: Filename
ur: فائل کا نام

en: Filter
ur: فلٹر

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹ Previous
ur: › گزشتہ

en: Entity type
ur: Entity کی قسم

en: MIME type
ur: MIME کی قسم

en: « First
ur: » ابتدائی
