LocalGov Core (3.1.1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Image
ta: படம்

en: Default
ta: இயல்பான

en: Node
ta: கணு

en: Entity
ta: உருப்படி

en: Featured
ta: சிறப்பானவை
