LocalGov CQC (1.1.0-alpha1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Type
am: ዓይነት

en: ID
am: አይዲ

en: Location
am: ቦታ

en: Provider
am: አቅራቢ

en: Default value
am: ነባሪ እሴት
