LocalGov CQC (1.1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Type
cs: Typ

en: Location
cs: Místo

en: Plain text
cs: Prostý text

en: General
cs: Obecné

en: Provider
cs: Poskytovatel

en: Default value
cs: Výchozí hodnota
