LocalGov CQC (1.1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Location
da: Lokation

en: Plain text
da: Ren tekst

en: General
da: Generelt

en: Provider
da: Udbyder

en: Default value
da: Standardværdi
