LocalGov CQC (1.1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Type
es: Tipo

en: Location
es: Ubicación

en: Plain text
es: Texto sin formato

en: Provider
es: Proveedor

en: Default value
es: Valor predeterminado
