LocalGov CQC (1.1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Type
et: Liik

en: Location
et: Asukoht

en: Plain text
et: Lihttekst

en: Id
et: ID

en: General
et: Üldine

en: Provider
et: Teenusepakkuja

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus
