LocalGov CQC (1.1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Location
fr: Emplacement

en: Plain text
fr: Texte brut

en: Id
fr: Identifiant (ID)

en: General
fr: Général

en: Provider
fr: Fournisseur

en: Default value
fr: Valeur par défaut
