LocalGov CQC (1.1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Type
he: סוג

en: Location
he: מיקום

en: Plain text
he: טקסט פשוט

en: General
he: כללי

en: Provider
he: ספק

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל
