LocalGov CQC (1.1.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Type
hi: प्रकार

en: ID
hi: आईडी

en: Location
hi: स्थान

en: Plain text
hi: सादा टेक्स्ट

en: General
hi: सामान्य

en: Provider
hi: प्रदाता

en: Default value
hi: डिफ़ॉल्ट मूल्य
