LocalGov CQC (1.1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Type
hu: Típus

en: ID
hu: Azonosító

en: Location
hu: Helyszín

en: Plain text
hu: Egyszerű szöveg

en: Id
hu: Azonosító

en: General
hu: Általános

en: Provider
hu: Szolgáltató

en: Default value
hu: Alapértelmezés szerinti érték
