LocalGov CQC (1.1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Type
id: Jenis

en: Location
id: Lokasi

en: Plain text
id: Teks biasa

en: General
id: Umum

en: Provider
id: Penyedia

en: Default value
id: Nilai bawaan
