LocalGov CQC (1.1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Type
is: Gerð

en: ID
is: Kenni

en: Location
is: Staðsetning

en: General
is: Almennt

en: Default value
is: Sjálfgildi
