LocalGov CQC (1.1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Type
it: Tipo

en: Location
it: Posizione

en: Plain text
it: Testo semplice

en: General
it: Generale

en: Provider
it: Fonte esterna

en: Default value
it: Valore predefinito
