LocalGov CQC (1.1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Type
ja: タイプ

en: Location
ja: 場所

en: Plain text
ja: プレーンテキスト

en: Id
ja: ID

en: General
ja: 全般

en: Provider
ja: プロバイダー

en: Default value
ja: デフォルト値
