LocalGov CQC (1.1.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Type
mr: प्रकार

en: ID
mr: आय डी

en: Location
mr: स्थळ

en: General
mr: साधारण

en: Provider
mr: प्रदाता

en: Default value
mr: मुलभूत मूल्य
