LocalGov CQC (1.1.0-alpha1) - en to ms translation catalogue (5 entries)

en: Type
ms: Jenis

en: Location
ms: Lokasi

en: Plain text
ms: Teks biasa

en: General
ms: Umum

en: Default value
ms: Nilai lalai
