LocalGov CQC (1.1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Type
ru: Тип

en: Location
ru: Место

en: Plain text
ru: Простой текст

en: General
ru: Общий

en: Provider
ru: Поставщик

en: Default value
ru: Значение по умолчанию
