LocalGov CQC (1.1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Type
sk: Typ

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Plain text
sk: Obyčajný text

en: General
sk: Všeobecné

en: Provider
sk: Poskytovateľ

en: Default value
sk: Predvolená hodnota
