LocalGov CQC (1.1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Type
sl: Tip

en: Location
sl: Mesto

en: Plain text
sl: Golo besedilo

en: General
sl: Splošno

en: Default value
sl: Privzeta vrednost
