LocalGov CQC (1.1.0-alpha1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Type
te: రకం

en: Location
te: ప్రాంతం

en: Plain text
te: సాదా పాఠ్యం

en: General
te: సాధారణ

en: Default value
te: అప్రమేయ విలువ
