LocalGov CQC (1.1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Type
th: ประเภท

en: ID
th: ไอดี

en: Location
th: สถานที่ตั้ง

en: General
th: ทั่วไป

en: Provider
th: ผู้ให้บริการ
