LocalGov CQC (1.1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Type
uk: Тип

en: Location
uk: Місце розташування

en: Plain text
uk: Простий текст

en: Id
uk: Ідентифікатор

en: General
uk: Загальне

en: Provider
uk: Постачальник

en: Default value
uk: Базове значення
