LocalGov CQC (1.1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Type
vi: Kiểu

en: ID
vi: Mã

en: Location
vi: Vị trí

en: Plain text
vi: Văn bản thuần

en: General
vi: Tổng quát

en: Provider
vi: Nhà cung cấp

en: Default value
vi: Giá trị mặc định
