LocalGov CQC (1.1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Type
ar: النوع

en: ID
ar: المعرف ID

en: Location
ar: الموضع

en: Plain text
ar: نص عادي

en: General
ar: عام

en: Provider
ar: المزود

en: Default value
ar: القيمة الافتراضية
