LocalGov CQC (1.1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Type
az: Növ

en: ID
az: İD

en: Location
az: Məkan

en: Plain text
az: Adi mətn

en: General
az: Əsas

en: Provider
az: Provayder

en: Default value
az: Standart qiymət
