LocalGov CQC (1.1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Type
be: Тып

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: Plain text
be: Просты тэкст

en: General
be: Агульны

en: Provider
be: Пастаўшчык

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне
