LocalGov CQC (1.1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Type
bg: Тип

en: Location
bg: Местоположение

en: Plain text
bg: Обикновен текст

en: Id
bg: Номер

en: General
bg: Общи
