LocalGov CQC (1.1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Type
bo: རིགས

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Location
bo: གནས་ཡུལ

en: Plain text
bo: ཡིག་རྐྱང

en: Id
bo: ཨང་རྟགས

en: General
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Default value
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་ཐོབ་གྲངས
