LocalGov CQC (1.1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Type
ca: Tipus

en: Location
ca: Localització

en: Plain text
ca: Text pla

en: Provider
ca: Proveïdor

en: Default value
ca: Valor predeterminat
