LocalGov CQC (1.1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Type
cy: Math

en: Location
cy: Lleoliad

en: Plain text
cy: Testun plaen

en: General
cy: Cyffredinol

en: Default value
cy: Gwerth rhagosod
