LocalGov CQC (1.1.0-alpha1) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Type
de: Typ

en: Location
de: Ort

en: Plain text
de: Klartext

en: Id
de: ID

en: General
de: Allgemein

en: Provider
de: Anbieter

en: Default value
de: Standardwert
