LocalGov CQC (1.1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Type
el: Τύπος

en: Location
el: Τοποθεσία

en: Plain text
el: Απλό κείμενο

en: General
el: Γενικά

en: Provider
el: Πάροχος

en: Default value
el: Προεπιλεγμένη τιμή
