LocalGov CQC (1.1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Type
eo: Tipo

en: ID
eo: Identigilo

en: Location
eo: Loko

en: Provider
eo: Provizanto

en: Default value
eo: Defaŭlta valoro
