LocalGov CQC (1.1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Type
eu: Mota

en: ID
eu: IDa

en: Location
eu: Kokalekua

en: Plain text
eu: Testu laua

en: General
eu: Orokorra

en: Provider
eu: Hornitzailea

en: Default value
eu: Balio lehenetsia
