LocalGov CQC (1.1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Type
fi: Tyyppi

en: Location
fi: Sijainti

en: Plain text
fi: Puhdas teksti

en: Id
fi: Tunniste

en: General
fi: Yleiset asetukset

en: Provider
fi: Sisältölähde

en: Default value
fi: Oletusarvo
