LocalGov CQC (1.1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Type
gl: Tipo

en: Location
gl: Localización

en: Plain text
gl: Texto sen formato

en: General
gl: Xeral

en: Provider
gl: Proveedor

en: Default value
gl: Valor predefinido
