LocalGov CQC (1.1.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Location
gu: સ્થાન

en: Plain text
gu: સાદું લખાણ

en: General
gu: સામાન્ય

en: Provider
gu: પ્રદાતા

en: Default value
gu: મૂળભૂત કિંમત
