LocalGov CQC (1.1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Type
hr: Vrsta

en: Location
hr: Lokacija

en: Plain text
hr: Obični tekst

en: General
hr: Općenito

en: Provider
hr: Pružatelj

en: Default value
hr: Zadana vrijednost
