LocalGov CQC (1.1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Type
hy: Տեսակ

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: Plain text
hy: Պարզ տեքստ

en: General
hy: Ընդհանուր

en: Provider
hy: Մատակարար

en: Default value
hy: Լռելյայն արժեք
