LocalGov CQC (1.1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Type
jv: Tipe

en: Location
jv: Lokasi

en: Plain text
jv: Teks biasa

en: General
jv: Umum

en: Default value
jv: Biji gawan
