LocalGov CQC (1.1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Type
ka: ტიპი

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა

en: General
ka: ზოგადი

en: Provider
ka: პროვაიდერი

en: Default value
ka: საწყისი მნიშვნელობა
